2219 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 2 maj 2022 -
2218 Färglitografi
Såld: 1.800 kr
Såldes den 25 april 2022 -
5319 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 22 november 2021
4001 Färglitografi
Såld: 3.000 kr
Såldes den 13 maj 2019 -
6130 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 18 december 2017 -
6022 Färglitografi
Fernand Léger (1881-1955), 275/ 300, motivet: 54x38
Såld: 3.000 kr
Såldes den 14 mars 2016
8647 Färglitografi
Såld: 3.700 kr
Såldes den 6 december 2010 -
8729 Färglitografi
Fernand Léger (1881-1955), Fåglar, Osignerad, 36x28
Såld: 600 kr
Såldes den 6 september 2010 -
2508 Färglitografi
Fernand Léger (1881-1955), 150/210, 40x39 cm
Såld: 6.200 kr
Såldes den 19 mars 2007